SOCIAL

Děláme svět pevnější

Žijeme ve spotřební době a je pouze na nás, jaký si zvolíme postoj. Staneme se součástí systému, který už dlouhou dobu produkuje zboží nízké kvality s velmi krátkou životností, nebo zvolíme jinou cestu?

Upřednostníme výdrž, kvalitu a hlavně cestu spokojeného zákazníka! Myšlenkou se vracíme do minulosti, ale v tomto případě to smysl má. Před pár lety bylo pravidlem a heslem většiny známých firem vyrábět kvalitní produkty které vydrží generace spotřebitelů. Tato myšlenka zmizela s příchodem velkých korporací u kterých je na prvním místě jejich roční výsledovka a celkový výnos.

Společnost KNaF byla založena za jiným cílem. Produkty jsme začali vyrábět pro vlastní potřebu s důrazem na kvalitu, životnost a přání zákazníka. Myšlenka a výsledky okamžitě zaujaly přátele, známé a kolegy, kterým jsme začali produkty dodávat.

Někdo může zmínit: Vždyť se bavíme pouze o nábytku? My za tím vidíme víc. Stejně tak to vidí i lidé, které naše produkty zaujaly, včetně těch, kteří je již zakoupili. Naše produkty vyžadují série výkresů, 3D návrhů a prototypů. Proto každému produktu věnujeme velké úsilí a kus sebe sama.

Pocit který mám při předávání kteréhokoli z našich produktů zákazníkům je více než naplňující. Lidé poznají kvalitu a dokáži ocenit myšlenku, kterou každý náš výrobek naplňuje.

Děkujeme vám, za projevený zájem o naši vizi „Vidět věci Jinak“.

S pozdravem Váš tým KNaf

Náš tým

Kontakt

KNAF
OTAKARA JOHNA 2964
MĚLNÍK 27601

TEL: +420 721 135 462
MAIL: info@knaf.cz
WEB: www.knaf.cz

Kovovýroba KNaF

Kovovýroba KNaF byla založena pro radost a pro pocit z dobře odvedené práce. Děláme to, co nás baví a chceme, abychom bavili i Vás. Vyrábíme kovové postele, dílenský nábytek, fitness vybavení a konstrukce na míru.

Jiří Schamberger

TEL: +420 721 135 462
MAIL: info@knaf.cz

Michal Vopálenský

TEL: +420 778 015 123
MAIL: info@knaf.cz